Слов'янські спортсмени вибороли медалі у турнірі зі змішаних бойових мистецтв

25 березня в ТРЦ «Амстор» м. Краматорськ проходив чемпіонат Донецької області з ММА*. На турнір помірятися силами приїхали понад 200 спортсменів з міст Донецької і Луганської областей. Змагання були офіційним відбором на Чемпіонат України.

Взяли участь у турнірі і вісім спортсменів слов’янського бійцівського клубу «Тріада» (керівник Безуглий Андрій), всі вони повернулися додому з медалями:

І місце - Верцанов Данило (16-17 років, в/к до 60 кг), Кутелія Денис (14-15 років, в/к +65 кг), Пацура Данило (16 -17 років, в/к +80 кг), Анікєєв Михайло (+18 років, в/к + 93 кг);

ІІ місце - Шкільний Данило (14-15 років, в/к до 56 кг), Тищенко Юрій (+18 в/к до 77 кг); бронза - Зайцев Іван (14-15 років, в/к 48 кг), Пучков Олексій (+18 в/к 70 кг).

Вітаємо спортсменів та тренерів і бажаємо подальших перемог!

ММА - скорочено від Mixed Martial Arts, також Змішані Бойові Мистецтва - це повноконтактний бій, що поєднує безлічі напрямків, технік і шкіл єдиноборств. Застосовується ударна техніка, боротьба, як в стійці (клінч), так і на підлозі (партер).

За інформацією відділу молоді та спорту Слов'янської міської ради 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов