• Головна
  • Слов’янські борці стали призерами Всеукраїнського турніру з вільної боротьби у Львові
15:11, 27 березня 2017 р.

24-25 березня в легкоатлетичному манежі «Велотрек СКА» м. Львів відбувся п’ятий традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона Світу і Європи серед юніорів та володаря Кубку світу Ігора Первачука.

Участь у змаганнях взяли понад 500 молодших юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. з усієї України та країн ближнього зарубіжжя: Молдови, Білорусії, Польщі, Словакії.

Слов’янськ на змаганнях представляли спортсмени КПНЗ «Міська КДЮСШ» (тренер Чурай М.М.):

- Шарапов Кирило у ваговій категорії 47 кг став чемпіоном турніру. Кирило на борівському килимі провів 6 зустрічей, де впевнено здобув перемоги над спортсменами з Молдови, Львова, Івано-Франківська, Київа, Херсона та Бахмута.

- Синицький Данило у ваговій категорії 42 кг став бронзовим призером змагань. Данило виграв 4 зустрічі у спортсменів зі Львова, Києва, Одеси, Івано-Франківська, але за вихід до фіналу поступився борцю з Херсона. У сутичці за бронзові медалі слов’янський спортсмен був сильніший за однолітка з м. Бровари Київської області.

Даний турнір був офіційним відбором на чемпіонат Європи серед молодших юнаків 2002-2004 р.н., який відбудеться в м. Белград 19-21 травня цього року, і слід зазначити, що конкуренція була дуже високою. У ваговій категорії, 47 кг де виступав Шарапов Кирило змагалися за перемогу 49 борців, а у категорії Синицького Данила (42 кг) – 51 спортсмен.

Здобувши перемогу Всеукраїнського турніру у м. Львів Шарапов Кирило отримав путівку на чемпіонат Європи до м. Белград (Сербія).

Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалим виступом на змаганнях та бажаємо подальших перемог!