Гарні вчителі створюють гарних учнів. В Слов'янську пройшов конкурс "Мій клас - моя родина"

27 березня 2017 року в Центрі дитячої та юнацької творчості загальноосвітні школи міста змагались у конкурсі "Мій клас - моя родина". Конкурс проходив у кілька етапів: змагання учнів 1-4 класів, змагання учнів 5-8 класів і змагання серед 9-11 класів.

Цей конкурс почав проводитись з 2008 року і з часом став постійним для багатьох шкіл Слов'янська . В цьому році в змаганнях взяли участь ЗОШ№1, ЗОШ№ 4, ЗОШ№ 6, ЗОШ№ 8, ЗОШ№ 9, ЗОШ№ 12, ЗОШ№ 15, ЗОШ№ 19, Загальноосвітня школа-інтернат №1, Святогірська ЗОШ№ 1.

Учні підготували творчі виступи, де представили свою другу родину – свій клас. Активні, розумні, допитливі школярі заворожили всіх. Виступи команд були справжніми маленькими історіями їх власної дружньої шкільної родини.


Не дарма кажуть, що гарні вчителі створюють гарних учнів. Цього року поряд з учнями на сцені були їх наставники – класн і керівники. Учасників підтримували їх батьки, які також брали участь в конкурсі, і допомагали їх дітям показати все, до чого ті мають справжній хист.

Гості конкурсу поринули в країну знань, творчості, радості і фантазії. Танці, пісні, гра на музичних інструментах, акторські таланти, гімнастичні номери – все це на сцені представили класні колективи.

Виступи класів оцінювала творча група у складі:

Помеліло О.С - Заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ№ 15
Соловйова Ю.Ф - класний керівник 7 класу ЗОШ № 12, учасник конкурсу "Моя сім'я - моя родина" 2015 року
Назаренко І.М - вчитель 1 класу ЗОШ № 15, учасник конкурсу "Мій клас - моя родина" 2015 року
Дорохова А.В. - Методист Центру дитячої та юнацької творчості
Павлова А.В. - завідувач художньо-масового відділу Центру дитячої та юнацької творчості.
Бугайова М.В. – Спеціаліст відділу освіти Слов ’ янської міської ради.

Після всіх виступів директор Центру дитячої та юнацької творчості Мельникова Н.А. виразила подяку школам за участь в конкурсі.

Жодна з команд не залишилася без уваги. Нагородою за старання стали солодкі подарунки.

Класні колективи, що брали участь в конкурсі отримали свої особливі номінації.

Вітаємо всіх учасників!

Лідія Хаустова

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов