Друзів парку “Шовковичний” кличуть на велику нараду

У середу, 29 березня о 13.00 годині в Центральній бібліотеці Слов’янська відбудеться зустріч команди-автора проекту відродження парку "Шовковичний" - організації "Місто-Сад" з друзями парку "Шовковичний та всіма, хто бажає долучитися до загальноміської справи відродження парку

Організація "Місто-сад" має низку ідей щодо розвитку Клубу друзів парку “Шовковичний”, а також пропозиції щодо організації заходів та розвитку парку у 2017-2018 роках.

Тим паче, що найближчим часом має розпочатися будівництво основних об’єктів оновленого “Шовковичного” - спортивного, танцювального, дитячого майданчика, зони для пікніків та інших локацій. 

Таким чином парк, що активно розвивається, потребує справжніх друзів з бізнесу та культури, громадянського суспільства та державного сектору, простих громадян, які об'єднавшись навколо ідеї відновлення парку, спільними зусиллями зможуть втілити цю ідею в реальність. 

Приходьте та долучайтеся до загальноміської справи відродження і розвитку парку “Шовковичний”.

Нагадаємо, у п’ятницю та суботу 31 березня та 1 квітня з 10.00 до 13.00 години в “Шовковичному” відбудеться великий суботник, на який запрошуються всі бажаючі. Для того, аби взяти участь у суботнику, потрібно прийти у зазначений час в парк та звернутися до директора парку Олексія Борисовича Солодовникова, або зареєструватися для участі за телефоном 050-752-25-21 (Денис).

Світлина від Denys Bihunov.
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов