В Слов'янську відбувся фінал міських змагань «Олімпійське лелеченя»

28 березня у спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся фінал  міських змагань в рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

У фіналі зустрілися 4 команди-переможці локальних змагань: ЗОШ №5, ЗОШ№ 9, ЗОШ№ 18 та Миколаївська ЗОШ № 3.

Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» охопив понад 200 дітей, учнів 17 загальноосвітніх шкіл міст Слов'янськ та Миколаївка, які протягом березня боролися за право представляти свою школу у фіналі.

Під час заходу у залі панувала дуже дружелюбна та спортивна атмосфера, наповнена азартом і жагою до перемоги. Юні «лелеченята» змагалися  завзято, як справжні олімпійці, намагаючись у кожному конкурсі та естафетному змаганні встановити рекорд.

За результатами всіх конкурсів перше місце і кубок переможця отримали учні загальноосвітньої школи № 5, на другому місці - команда ЗОШ № 18, а замкнули трійку призерів учні ЗОШ № 9.

Учасники змагань отримали гарний настрій, заряд енергії і позитивні емоції, а також були нагороджені відділом у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту грамотами та сувенірами.

Учні ЗОШ № 5 та ЗОШ № 18 продовжать боротьбу у зональних обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя», які відбудуться 06 квітня 2017 року в Слов’янську.

Бажаємо юним спортсменам успіхів та перемоги!

Відділ молоді та спорту Словянської міської ради

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов