Розвагам бути! Друзі парку "Шовковичний" обговорили подальший план розвитку проекту.

29 березня в Центральній бібліотеці м. Слов'янськ друзі парку «Шовковичний» зібралися за спільним столом, аби визначити план робіт по відродженню парку.

На зустрічі були присутні організатори проекту «Місто - сад», які допомагають реалізовувати ідеї по реконструкції парку в Слов ’ янську.

Весна – це час, коли парк оживає, а значить, існує потреба сформувати подальший план дій для розвитку «Шовковичного». Цим і займались на зустрічі всі небайдужі громадяни міста.

Однією з головних тем зустрічі став пошук координаторів, які б наважилися взяти на себе відповідальність за реалізацію конкретних проектів. Серед присутніх одразу знайшлися люди, які мають свої ідеї щодо парку і готові працювати над їх реалізацією.

На сьогоднішній день «Шовковичний» знаходиться на стадії розвитку. Великим питанням залишається те, як залучити місцевих жителів до його відновлення.

«Це питання набагато глибше. Воно не про парк, як матеріальний об’єкт. Це питання віри людей в майбутнє, віри людей в зміни, віри людей в те, що вони самі можуть стати учасниками цих змін», - зазначила одна з організаторів проекту «Місто - сад» Женя Кулеба.

Ще однією темою обговорення стала наявність в парку каруселей та атракціонів. Але відповідь на це питання була однозначною:

« Тих каруселей, що були раніше, в парку «Шовковичному» не буде! З цим потрібно змиритися. Прививати нові цінності – дуже важко, але треба змінювати пострадянське сприйняття дійсності. Спільне створення чогось нового, інтелектуальні ігри, кінопокази, танці, дискусії, обговорення – це теж культура! Це те, чим наповнені культурні простори в Європі. Нову Україну треба будувати на засадах більш інтелектуальних, більш європейських, більш складних», - зазначила Женя Кулеба.

Під час розмови багато разів наголошувалось на тому, що формувати нову ідею парку «Шовковичного» потрібно всім разом. Адже його особливості в тому, що до процесу долучаються самі люди, вони ж самі і наповнюють цей парк життям.

На даному етапі парк «Шовковичний» вже має закуплене обладнання для майданчиків, що вже найближчим часом будуть облаштовані на його території. Тому всі зусилля друзів парку спрямовані на те, щоб популяризувати цей проект, допомогти місцевим жителям дізнатись про нього більше, а, можливо, і долучитись до команди друзів парку «Шовковичного».

Лідія Хаустова

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов