Діти – наше майбутнє. Начальник Слов’янського ВП розповів про роботу з майбутнім поколінням

30 березня начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Анатолійович Альошин провів прес-конференцію, присвячену підсумкам роботи поліції за рік.

Одним із пріоритетних завдань для роботи на майбутнє Сергій Альошин виділив роботу з дітьми. Як нам всім добре відомо, на базі Слов’янського відділу поліції була створена молодіжна організація «Ліга майбутніх поліцейських». Впродовж року діти не лише знайомляться з однією з найцікавіших професій, але й беруть участь у житті міста. Майбутні поліцейські активно допомагали під час роботи з переселенцями з Авдіївки, постійно підтримують різноманітні соціальні акції, ведуть корисну роботу по школам.

Зараз у школах активно проводяться поліцейські факультативи. Дітям розповідають не лише про те, чим займається поліція, але й пояснюють, як краще поводити себе в тій або іншій ситуації, як не стати жертвою насильства, кому телефонувати, до кого звертатися у випадку, якщо потрібна допомога. І ця робота має позитивний результат. Діти починають розуміти, що поліція дійсно працює і може допомогти їм, якщо виникає така потреба.

Робота поліцейських дійсно вдала, адже за рік не відбулося надзвичайних випадків з дітьми.

На цьому співпраця з молодим поколінням не закінчується. У нашому місті продовжують знаходити боєприпаси, про які обовязково треба повідомляти в поліцію. Для того, щоб діти не стали жертвами вибухонебезпечних предметів, по школам проводяться інформаційні лекції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
67 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов