В Слов’янську готується територія, для виділення під забудову воїнам АТО.

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок. У Слов’янську вже 54 учасники АТО звернулися із заявами про надання земельних ділянок .

Слов’янською міською радою вже було затверджене рішення про розміщення 21 земельної ділянки по вулиці Парковій та у мікрорайоні «Сонячий» для індивідуальної забудови воїнам АТО. Це територія розміром у 2 гектари.

Начальник управління архітектури та містобудування Олександр Пахомов розповів про те, на якому етапі знаходиться цей проект.

Відділ раціонального використання земельних ресурсів готує проект землеустрою щодо впорядкування території.

Через те, що кількість заяв учасників АТО перевищує кількість земельних ділянок, які місто може виділити, управлінням архітектури був підготовлений проект про розроблення нового детального плану і формування нових земельних ділянок в селищі Семенівка. Рішення ще не прийняте, але проект наданий для розгляду депутатам міської ради.

Після оформлення всіх належних документів, які визначать параметри забудови, площу, у Слов’янську будуть готові виділити земельні ділянки учасникам бойових дій.

На даний момент, готується документація, яка дозволить закінчити весь процес розподілення земельних ділянок. За зверненням учасників АТО земельні території будуть надаватися в порядку черги.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
692 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов