Словянські правоохоронці провели заняття із вихованцями святогірського центру соцреабілітації для дітей

Відвідавши СОЦР «Смарагдове місто», працівники підрозділу ювенальної превенції вжили заходи щодо попередження дітьми самовільного залишення закладу.

Перше, про що співробітники поліції розповіли вихованцям центру, стали різні види небезпеки, що взагалі існують для дітей на вулиці. За визначенням ЮНІСЕФ, “діти вулиці” - це неповнолітні, для яких вулиця стала постійним місцем перебування. Безперечно, дане визначення не охоплює велику кількість дітей, які з різних причин не отримують повноцінної уваги з боку дорослих.

Як показує практика, найчастіше на вулиці опиняються саме ті діти, які не мають постійного місця проживання через втрату батьків, асоціальну поведінку дорослих у сім’ї, або котрих вигнали з дому. Дехто з них має визначене місце проживання, але, внаслідок байдужого ставлення батьків чи опікунів, вимушений перебувати на вулиці більшу частина дня, а іноді й вночі.

Такі діти мають яскраво виражені ознаки важковиховуваності, схильні до безцільного проведення часу, мають відхилення у психічному та особистісному розвитку й за своїми психологічними ознаками схильні до постійного перебування на вулиці.

Правоохоронці запропонували дітям молодшої та старшої вікової групи назвати "ризики ", до яких відносяться потрапляння у надзвичайну ситуацію, насильство з боку дорослих або доросліших підлітків, вчинення правопорушення та негативний вплив, після чого розповіли їм про "наслідки" - смерть або каліцтво, погіршення здоров’я або отримання психологічної травми.

Після цього всі присутні разом переглянули відеоролики «Небезпечна гра» та "Ярмак", після чого обговорили їх зміст.

Закінчуючи зустріч із дітьми, поліцейські наголосили, що залишати місце проживання і «виходити на вулицю» - небезпечно та шкідливо для здоров’я. Це може мати негативні наслідки для майбутнього кожного неповнолітнього.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов