В Слов'янську відбудеться мітинг на підтримку медичної реформи

У вівторок, 6 червня, о 10.00 годині на Соборній площі Слов'янська та ще у понад 50 містах України відбудеться Всеукраїнська акція на підтримку медичної реформи, запрошуються всі бажаючі

Про це повідомляється на сторінці акції у Фейсбук.

Організатори заходу наголошують, що нереформована система медицини в Україні призводить до того, що за статистикою від потенційно виліковних захворювань в Україні щогодини помирає 67 людей.

На акцію бажано прийти з роздрукованими плакатами з написами "Слов ’ янськ" та зображеннями хештегів #МедРеформіБути , #ВийтивПлюс та іншими гаслами на підтримку медичної реформи.

Під час акції громадські активісти, зокрема, зачитають текст звернення, який раніше було передано депутатам Верховної Ради України з вимогою проголосувати за медичну реформу та розкажуть про основні її положення. Після акції її учасникам рекомендується поширювати власні фото з акції в соцмережах та ЗМІ під єдиними загальноукраїнськими хеш-тегами #МедРеформіБути та #ВийтивПлюс, аби показати парламентарям, що активне суспільство по всій Україні вимагає прийняття медичної реформи.

Нагадаємо, що в травні Верховна Рада провалила голосування за включення в порядок денний Пакет законопроектів про медичну реформу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов