Слов'янська поліція забезпечить відпочинок дітей в оздоровчих таборах

Більше всього закладів відпочинку в Донецькій області розташовано на території Слов'янського району, зокрема в Святогірську. Саме туди відкомандировані поліцейські зі всієї Донеччини. Всього на оздоровлення та відпочинок очікується понад 10 тисяч дітей.

За розпорядженням заступника голови Нацполіції України  В’ячеслава Аброськіна за для безпеки дітей в Святогірську було збільшено кількість мобільних патрулів, які будуть цілодобово знаходитись поруч з таборами.

Для охорони дітей на літній період з інших міст Донецької області в Святогірськ відкомандировані поліцейські, з їх числа складені ГШР. Кожна мобільна група складається з числа співробітників ювенальної превенції, працівників поліції по забезпеченню безпеки дорожнього руху та дільничних офіцерів.

Інструктував групи-швидкого реагування начальник Слов’янського відділу поліції Сергій Альошин:

"На перший заїзд очікується більше 3 тисяч дітей зі всієї Донеччини і не тільки. Наше основне завдання - забезпечити спокійний відпочинок нашим дітям. Протягом всього часу відпочинку дітей потрібно тісно контактувати з адміністрацією установи, проводити профілактичну роботу з дітьми та надавати всю необхідну допомогу", - зазначив він.

У двох таборах «Смарагдове місто» і «Перлина Донеччини» протягом усього року проживає понад 350 дітей: це і діти, які опинилися в складній життєвій ситуації і з тих чи інших причин позбавлені батьківського піклування, та діти переселенці. Також сюди з перших чисел червня очікується приїзд ще майже 1000 дітей.

Всього в таборах Слов’янської оперативної зони на оздоровлення та відпочинок очікується понад 10 тисяч дітей.

Крім додаткових ГШРів у вихідні та святкові дні у містечку буде патрулювати патрульна поліція Краматорська і Слов’янська.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
66 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов