Як у Слов'янську вдосконалюють англійську

В Центральній бібліотеці пройшла зустріч двох «англійських» клубів, учасниками яких є лігівці. Головною умовою зустрічі було спілкування англійською.

Максим Жужукін та Аліса Худолей нещодавно стали учасниками “Ліги майбутніх поліцейських”, але більше року вони відвідують заняття з англійської мови в рамках проекту "Access"- програми, що була створена не тільки з мeтою поглиблення знань мови, а й з мeтою культурного виховання молоді.

Нагадаємо, що паралельно інші учасники Ліги створили клуб  “Future Police”, аби теж поглибити свої знання з англійської, а допомагали їм в цьому на протязі року студенти-волонтери.

Весь рік обидва клуби вивчали мову у Центральній міській бібліотеці, яка гостинно відкрила свої двері для прогресивної молоді. Наприкінці навчального року у викладачів виникла гарна ідея: зустрітися учасникам обох клубів, аби гарно провести час, ближче познайомитися, розповісти про себе один одному, але головною умовою зустрічі було спілкування англійською. 

Живий “speaking” - це чудова нагода не тільки закріпити свої знання, а й навчитися  вільно спілкуватися іноземною мовою. Захід пройшов у комфортній атмосфері, без зайвих умовностей, що допомогло дітям розслабитися та відпочити з користю-гарний підсумок праці протягом року!

Слов'янський ВП

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
151 просмотр в июле
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов