"На тебе чекають вдома". Ще одного учасника НЗФ зі Слов'янська звільнили від відповідальності

У Слов'янську суд звільнив від кримінальної відповідальності учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» зі Слов'янська.

Чоловік зі Слов'янська під впливом російської пропаганди у 2014 році вступив до лав незаконних збройних формувань так званої «ДНР». Усвідомивши, що його обманом намагаються залучити до участі у терористичній організації, він одразу відмовився від подальшої співпраці з бойовиками.

Тривалий час чоловік переховувався, бо боявся кримінальної відповідальності за вчинені дії.

Дізнавшись про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», чоловік добровільно повідомив правоохоронні органи про всі обставини своєї діяльності та сприяв слідству у дослідженні матеріалів кримінального провадження.

Після завершення судового засідання чоловік звернувся до бойовиків з ОРДЛО із закликом скласти зброю та повертатися до мирного життя, наголосивши, що Програма СБУ дійсно працює. Крім цього, він висловив відверте здивування, коли дізнався про початок функціонування подібної «програми» в самопроголошених республіках, оскільки жодна тверезомисляча людина не повернеться на окуповану бойовиками територію.

Прес-центр СБ України

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )