До Слов'янська завітає делегація Представництва ЄС

20-22 червня 2017 року з офіційним візитом до Слов'янська та Краматорська завітає делегація Представництва Європейського Союзу в Україні.

Представники владних структур, працівники ЗМІ та громадські активісти зможуть більше дізнатись про співпрацю України з ЄС, порівняти досвід реалізації реформ у різних країнах-учасницях ЄС та познайомитися з тонкощами довгоочікуваного безвізового режиму для громадян України.

Під час візиту буде проведена низка заходів.

У Слов'янську відбудеться:

Що? Публічна дискусія для молоді, активістів та представників ГО

Коли? 21 червня , 10.00 – 11.30

Де? м. Слов’янськ, Слов’янська міська рада, пл. Соборна, 2, мала зала (2-й поверх)

Учасники зустрічі дізнаються про ключові напрями поточних відносин між Україною та ЄС, про програми, проекти та інформаційні ресурси Євросоюзу, а також можливості співпраці у 2017 році.

Що? Вікторина на знання фактів ЄС з фотовиставкою «Впізнай миттєвості твоєї Європи»

Коли/де? 21 червня, 14.30 – 16.00, м. Слов’янськ , центр психологічної реабілітації «Промир», вул. Торська, 45

Під час вікторини усі охочі матимуть змогу перевірити та вдосконалити знання про Європейський Союз та відносини між Україною та ЄС. Найактивніші учасники заходу отримають пам’ятні призи від Представництва ЄС.

За детальною інформацією можна звертатися  до Костянтина Ромашка , +38(098)647 55 47, kromashko@internews.ua та Діанни Бущук , +38(097) 151 49 05, dbushchuk@internews.ua

За інформацією "Інтерньюз-Україна"

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов