Сьогодні у всьому світі відзначають День біженців

Щорічно 20 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день біженців.

Біженці визначаються як особи, які втекли зі своїх країн через обгрунтовану боязнь переслідувань через расову, релігійну приналежність, громадянство, політичні погляди або приналежність до конкретної соціальної групи, які не можуть або не хочуть повертатися.

4 грудня 2000 року Генеральна Асамблея ООН одноголосно прийняла резолюцію, в якій зазначила, що в 2001 році буде відзначатися п'ятдесята річниця Конвенції про статус біженців 1951 року, і що Організація африканської єдності (ОАЄ) погодилася з тим, щоб міжнародний День біженців відзначався одночасно з Днем африканських біженців 20 червня. Асамблея ухвалила, що, починаючи з 2001 року 20 червня буде відзначатися як Всесвітній день біженців.

« Я зустрічав багато людей, які втратили так багато. Однак вони не переставали мріяти про своїх дітей і про те, щоб зробити наш світ кращим. У відповідь вони просять небагато - лише нашу підтримку, коли вони відчувають найбільшу потребу в ній ». - Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

В останні роки спостерігаються наймасштабніші за 70 років переміщення населення через міжнародні кордони в усьому світі.

За даними ООН, на сьогоднішній день в світі близько 20 мільйонів біженців і майже 40 мільйонів внутрішньо переміщених осіб на території своїх країн. Всього 11 країн є державами походження для 75% біженців в світі і більше 50% всіх біженців приймають сім країн. Половину всіх біженців складають діти у віці до 18.

У Всесвітній день біженців ми віддаємо належне мужності і витривалості мільйонів біженців.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
22 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов