Сьогодні слов'янців запрошують на діалог з представниками ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні в рамках інформаційної кампанії “Будуймо Європу в Україні” 21.06.2017 року з 10.00 год. до 11.30 год. в великій залі Слов'янської міської ради планує провести публічну дискусію для молоді, активістів та представників громадських організацій.

Під час дискусії експерти Представництва планують, зокрема, ознайомити присутніх з молодіжними, освітніми та культурними можливостями й інформаційними ресурсами дипломатичної місії Європейського Союзу.

Також з 14.30 год. до 16.00 год. в Центрі психологічної реабілітації «Промир» (вул. Торська, 45) відбудеться вікторина на знання фактів ЄС та фотовиставка “Впізнай миттєвості твоєї Європи”. Під час вікторини усі охочі матимуть змогу перевірити та вдосконалити знання про Європейський Союз та відносини між Україною та ЄС. Найактивніші учасники заходу отримають пам’ятні призи від Представництва ЄС. Запрошуємо взяти участь!

Слов'янська міська рада 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов