"Зміни на краще помітні одразу" Слов'янськ відвідали представники США

Сьогодні до Слов'янська завтали представники Сполучених Штатів Америки.

Радник з питань преси, освіти і культури Посольства Сполучених Штатів Америки Карен Робблі разом із співробітником відділу громадської дипломатії  США Еліс Крейн відвідали Слов'янськ, щоб подивитися, як змінюється місто.

Представники США відвідали міста, які отримали підтримку від Заходу. Вони об'їхали різні куточки нашої країни, зустрічаючись з  українцями, які втілили в життя великі проекти завдяки допомозі амекрианців.

У Слов'янську Карен Робблі і Еліс Крейн завітали до платформи ініціатив "Теплиця" і до інформаційного центру "Window on America".

Під час зустрічі говорили про розвиток і зміни в місті. "Зміни в Слов'янську одразу помітні. Про вас пишуть навіть в іноземних ЗМІ. Дуже приємно, що люди дійсно скористалися допомогою Сполучених Штатів і змогли реалізувати свої проекти по розвитку міста", - розказала радник з питань преси, освіти і культури Посольства Сполучених Штатів Америки Карен Робблі.

Директор бібліотеки Лариса Мамедова провела гостям невелику екскурсію по відновленому храму знань, а також показала роботу інформаційного центру "Window on America". Представникам США розказали за заняття англійською і розмовні клуби, які діють на базі інформаційного центру. Також дали можливість поспілкуватися з декількома студентами курсів.

Представників Америки здивував той факт, що у Слов'янську так багато людей володіє англійською. "Раніше такого не було. Зараз же діти розуміють, що англійська мова - це міжнародна мова", - додала  Карен Робблі.

"Незважаючи на те, що Слов'янськ знаходиться близько до зони бойових дій, тут дійсно спокійно. Немає причини боятися їхати сюди", - розказали представники Посольства США. " Місто дуже гарне і зелене. Сподіваємось, що у вас і надалі буде можливість робити Слов'янськ краще ".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
170 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов