У Слов'янському районі пройшла зустріч з волонтерами

20 червня 2017 в приміщенні Слов’янської районної ради відбулося засідання Координаційної ради з надання волонтерської та благодійної допомоги під керівництвом голови району Євгена Данилюка. Також, були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, волонтерські та благодійні організації, що є членами ради, а також громадські організації, які виявили бажання бути присутніми на засіданні.

Першим було розгляду питання щодо внутрішньо переміщених осіб, а саме ситуацію з цього питання по району в цілому. За інформацією, що була надана начальником УСЗН райдержадміністрації Артемом Жариковим, на території Слов’янського району обліковано 24630 вимушених переселенців в тому числі: працездатного віку – 2707, дітей – 1437, інвалідів – 820 пенсіонерів – 19666. На всі сім’ї оформлені картки вимушеного переселенця. Також, діє комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, з урахуванням подання УСЗН та актів проведення обстеження матеріально-побутових умов сім'ї, де приймається рішення щодо призначення (поновлення) або відмови у призначені соціальних виплат ВПО. Станом на 19.06.2017 року проведено 49 засідань комісії. З цього питання волонтерськими організаціями було запропоновано зробити облік будинків на території району, що знаходяться без власників, для їх можливого подальшого використання даною категорію населення, а також наявність житла, для передачі в оренду.

Друге питання стосувалося ситуації в районі щодо дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Інформацію з цього питання надала в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Фоменко. Станом на 20.06.2017 року на обліку служби перебуває 29 дітей з 13 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всі сім'ї є малозабезпеченими, незважаючи на те, що не всі мають відповідний статус та отримують державну допомогу в УСЗН. Існує потреба у продуктах харчування, одязі, предметах побуту, а також у будь-якій іншій допомозі. Питання надання допомоги може бути вирішене індивідуально, адресно, відповідно до потреб кожної окремої дитини. З даного питання ГО «ПРОМИР» було запропоновано звертатися до створеного даною організацією центру психологічної реабілітації. Заявки будуть прийматися за добровільним зверненням.

Донецька ОДА

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов