Результати моніторингу політичних новин в Україні

Як дотримувались професійних стандартів найбільші українські телеканали під час висвітлення політичних подій в Україні? Як представлено у новинах поле української політики та на які сегменти розділились канали? На ці та інші питання має на меті відповісти моніторинг політичних новин, проведений Академією української преси в першому кварталі 2017 року.

За результатами моніторингу експерти зробили висновки про зростання використання повідомлень з соцмереж як джерела інформації, відзначили, що майже третина новин містить оцінні коментарі від імені каналу або ведучого, а також помітили незначне зростання кількості повідомлень з кількома точками зору – дотримання балансу думок (15%, порівняно з 12% у 2016).

Моніторинг політичних новин провідних українських каналів зафіксував політичну ангажованість каналів, обумовлену політичними преференціями їхніх власників та редакційною стратегією, натомість увага до української політики в новинах дисбалансована, наявна синхронна користь правлячої коаліції та представників виконавчої влади.

Найбільш тиражованими темами, на думку дослідників, стали - внутрішня державна політика та діяльність органів влади, війна на Сході. Одночасно порівняно з минулим роком зменшилася частка сюжетів про боротьбу з корупцією, а висвітлення ситуація на непідконтрольних територіях майже не відбувається.

Передивіться інфографіку. Для перегляду інших фото натисність стрілку "далі".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов