У вихідні та святкові дні на блокпостах Слов'янської оперативної зони буде збільшено кількість нарядів

Для того, щоб у спеку не затримувати громадян в пробках на блокпостах, особливо тих, хто їде з маленькими дітьми, керівництвом поліції було прийнято рішення збільшити кількість співробітників, які здійснюють огляд транспорту - тепер процес перевірки буде проходити швидше. Щодня поліцейські перевіряють понад 500 громадян та близько 200 автомобілів.

Кожен день через блокпости Слов'янської оперативної зони проїжджає понад півтисячі громадян, а враховуючи те, що на території обслуговування Слов'янської поліції знаходиться велика кількість пансіонатів і баз відпочинку, то на вихідні та святкові дні пасажиропотік збільшується вдвічі.

Крім стаціонарних блокпостів поблизу Слов'янська в Словянському та Лиманському районах функціануютьпересувні блокпости. Мобільні групи - це «несподіванка» для тих, хто намагатиметься уникнути перевірки на стаціонарних постах.

Територія, яку обслуговують працівники Слов'янського відділу поліції, межує з Харківською та Луганською областями, тому на блокпостах дуже ретельно оглядають автотранспорт. Тільки за три тижні за результатами їх роботи в Журнал єдиного обліку було внесено понад 340 матеріалів.

Серед них 46 фактів перевезення вогнепальної і холодної зброї та боєприпасів, 40 фактів вилучення наркотичних речовин, виявлено транспортні засоби, які перевозили вантаж без відповідних документів, встановлено 76 громадян, які підтримують зв'язок з бойовиками «ЛДНР» та затримано 32 осіб, що перебували в розшуку за скоєння кримінальних правопорушень.

Незважаючи на затримки в дорозі більшість водіїв як і раніше позитивно ставляться до роботи блокпостів – вони розуміють, що такі заходи продиктовані непростою обстановкою в нашому регіоні. Але є й такі, які незадоволені таким посиленим контролем і вважають, що поліцейські на блокпостах занадто ретельно перевіряють автомобілі і громадян.

У зоні АТО превентивні заходи мають свою специфіку та покликані не тільки забезпечити безпеку на регіональному рівні, але й врятувати від терористичної та кримінальної загрози мешканців мирних областей України.

Поліція Донецької області просить громадян з розумінням ставиться до проведення всіхпрофілактичнихзаходів, спокійно реагувати на прохання силовиків оглянути транспортний засіб та особисті речі.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов