Слов'янська спілка учасників АТО провела збори

22 червня в приміщенні Центральної міськоїї бібліотеки спілка учасників АТО м. Слов'янська провела чергові збори.

На зустрічі планувалось обговорити питання обрання Голови Спілки і проекту програми кредитування житла для учасників бойових дій, які потребують поліпшення житлових умов.

Під час зборів також піднімалися питання порушення перевізниками законів, щодо безкоштовного перевезення учасників бойових дій. Як з'ясувалося, учасники АТО зі Слов'янська вже зіштовхувалися з відмовою у льготному проїзді з боку деяких перевізників.

Піднімалося й болюче питання земельних ділянок. Активним представникам спілки запропонували звернутися з цим питанням безпосередньо до керівництва міста, адже перша заява на земельну ділянку була подана в 2015 році. До сьогоднішнього дня людина цю ділянку не отримала.

На зустрічі був присутній представник Союз ветеранів АТО зі Святогірська Володимир Рибалкін. Колишній військовий поділився досвідом об'єднання спілки і запропонував допомогу у вирішенні певних питань. Так, було запропоновано провести декілька круглих столів за участю юриста, котрий працює зі справами військових.

Проблемною темою залишається обрання голови спілки. Як зазначалося раніше, засновник Спілки учасників АТО і є головою організації, проте, неодноразово наголошувалось на тому, що для активізації дій треба створити робочу групу, яка б погодилася представляти організацію.

На розгляд було винесено декілька кандидатур. Остаточно питання повинно вирішитися на наступному засіданні.

На даний момент питанням залишається, хто ж наважиться очолити спілку учасників АТО м.Слов'янськ і почне вимагати від влади виконання їх обов'язків стосовно прав військових у місті.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов