Слов'янці реєструються в новій українській соцмережі Ukrainians

Як вже зазначалося, в Україні з'явилася нова соцмережа, яка взяла за мету замінити українцям заборонені сайти "ВК" та "Однокласники".

Ukrainians — українська інтернетна соціальна мережа , заснована 17 травня 2017 канадською IT-компанією StartupSoft.

Засновники обіцяють кращу, ніж у «ВКонтакте», безпеку даних користувачів. Планується інтегрувати деякі музичні сервіси в платформу. Крім того, користувачам буде надана можливість монетизувати унікальний контент.

Проте, засновники сайту розповіли, що розвиток проекту буде залежати від кількості людей, які зареєструються в соцмережі. 

З тим, як буде збільшуватись кількість користувачів соцмережою, будуть збільшуватись і їх можливості на сайті. Всього на даний момент зареєстровано понад 200 тисяч користувачів.

Не залишаються осторонь і слов'янці. Серед користувачів, які зареєструвалися в Ukrainians і поставили Слов'янськ як рідне місто 25 людей. Проте, багато зареєстрованих не редагують інформацію і не вказують міста. То ж, цифра може бути неточною. Незважаючи на це, видно, що люди знайшли непогану альтернативу заблокованим сайтам і зовсім не проти переходити на альтернативні соцмережі.

Так, після блокування російських соцмереж, кількість користувачів Facebook зросла на третину.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов