Слов'янськ святкує 21 річницю Конституції України

28 червня ми щорічно відзначаємо День Конституції України. Її прийняття гальмувалося упродовж 6 років через суперечності між президентом і парламентом. Проте 27 червня 1996 року Засідання Верховної Ради щодо ухвалення Основного закону України прийняло рішення безперервно розглядати його проект. На розбір та обговорення кожної статті та розділу в депутатів пійшло 24 години. Тож тепер ми маємо Конституцію, яку міжнародне співтовариство охрестило як одну з найдемократичніших у світі!

27 червня 2017 року у Слов'янську вже почали святкування цієї визначної події урочистими сборами в будівлі виконкому. Захід відвідали представники місцевої влади й органів самоврядування,популярні молодіжні організації, військові та директор Департаменту освіти та науки ДонОДА Надія Оксенчук.

"Бажаю, щоб ніхто не посягнув на ваші права. Щоб кожен пам'ятав свій головний обов'язок - любити землю, на якій ти народився і що від усіх нас залежить майбутнє України. Бажаю і собі й вам бути свідомим громадянином", - привітала гостей директор Департаменту освіти та науки ДонОДА Надія Оксенчук.

"Усі ми тут не просто заробляємо собі на життя. Ми, як би це голосно не звучало, стоїмо на сторожі конституційних прав людей. Давайте не будемо про це забувати", - закликав присутніх заступник міського голови Юрій Підлісний.

Завершилися урочисті сбори з нагоди Дня Конституції яскравими музичними номерами вихованців ЦДЮТ та Школи мистецтв.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов