Слов’янські лігівці дізнавалися про роботу медіа США та про побут американців

Незвичайна зустріч відбулась в інформаційному центрі "Вікно в Америку" в Центральній бібліотеці Слов'янська. Мешканцям міста випала нагода поспілкуватися із заступником керівника української служби Голосу Америки - Зореславом Байдюк.

Зореслав закінчив факультет журналістики в Київському університеті і вже понад двадцять років проживає в Америці. З 2000 року він є працівником «Голосу Америки» - це урядова медіа компанії, яка мовить на 45 мовах і охоплює близько 240 мільйонів жителів у всіх країнах світу.

Господарі бібліотеки запросили на цю зустріч й учасників ГО «Ліги майбутніх поліцейських», аби прогресивна молодь змогла дізнатись більше про життя простих американців та про програми, які висвітлюють новини Америки на увесь світ.

Зореслав представив ряд короткометражних роликів, які знімалися його командою - «На полустанку: голоси американської провінції», що розповідають про життя в Америці, про те, що турбує в даний час звичайних американців.

Лігівці дізнались, що медіа «Вікно в Америку» фінансується з державних коштів, але не терпить жодної цензури з її боку, тобто є повністю незалежним каналом, що дає можливість висвітлювати факти без жодного політичного впливу.

Також учасникам Ліги дуже сподобалась інформація про «slug line», коли американці, які мешкають в провінціях, залишають свої автомобілі на парковках, а добираються до столиці, об'єднавшись на одному автомобілі, таким чином - економлять на бензині та на платному автошляху, а також вирішують проблеми авто трафіку.

Півтори години спілкування з гостем пролетіли швидко. Учасники зустрічі засипали журналіста питаннями та ще довго не хотіли розлучатися. Дуже багато цікавого дізнались з перших уст про Америку та про роботу каналу, примітно,що серед громадян країни він майже невідомий, а за кордоном - один з найпопулярніших!

Ліга майбутніх поліцейських

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов