У Слов'янськ завітали активісти зі всієї України

Вчора в Центральній бібліотеці міста відбулася зустріч Слов'янських громадських організацій, а також активістів міста з представниками різних захоплень зі всієї України.

Громадська організація "Місто-сад", яка вже давно допомагає нашому місту у розвитку стала організатором спілкування. Однією з головних тем зустрічі стала співпраця Слов'янська з Ужгородом в проекті "Межа". Кожен з представників різних міст України мав для себе зрозуміти, яка межа є в середині нашої країни.

Незважаючи на спільну тему, зацікавлення людей були різними. Хтось приїхав подивитись і порівняти архітектуру, хтось цікавиться творчим розвитком у місті, хтось шукає матеріали по 2014 року. Головним було те, що зібравшись разом, люди не відчули жодних обмежень і розрізнень. Для цього такою важливою була поїздка до Слов'янська.

Після зустрічі всі гості і учасники проекту відвідали кінопоказ фільму "Рідні" Віталія Манського - історію людини, родичі якого розірвали зв'язки після подій 2014 року.

Наступний етап проекту "Межа" пройду в Ужгороді з 11 по 15 липня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов