Гончарі зі Слов'янська допомагали ліпити 200-кілограмовий глечик у Тернополі

В Тернополі пройшов перший фестиваль гончарства "Не святі горшки ліплять".

На фестивалі зібралося близько 20 майстрів гончарства з різних куточків України.

В тернопільському парку "Топільче" на свято гончарства зібралися представники з Києва, Львова, Слов'янська, Червонограда та інших міст України.

Всіх охочих майстри навчали лепити з глини. До цікавого заняття долучалися і дорослі, і діти.

В перший день фестивалю гончарі зліпили величезний 200-кілограмовий глечик.

"Його вага понад 200 кілограмів, а висота – 1м 26 см, – розповідає Уляна Андрійчук - одна з організаторів фестивалю. – Два дні скульптура сохла, а в суботу ввечері ми її випалювали на спеціально побудованій для цього печі на Козацькому острівку. Звичайно, дуже хвилювалися, щоб все вдалося. Але, на щастя, наші спільні зусилля увінчалися успіхом".

Окрім того, на фестивалі відбулася посвята в майстри гончарної справи. Досвідчені гончарі мастили глиною  руки та обличчя початківців і дарували символічні прикраси. Все це дійство відбувалося під звук етнічних інструментів і перетворилося в захоплюючий і цікавий ритуал.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов