У Слов’янську технагляд замовили ФОПу, замість якого працює затриманий на хабарі інженер УКБ

КП «Парк культури і відпочинку» м.Слов’янськ 4 вересня уклало угоду з ФОП Лещенко Людмила Сергіївна щодо послуг з технічного нагляду вартістю 28 тис грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Замовлено роботи з технічного нагляду будівництва вуличного туалету в Шовковичному парку, яке коштує 1,39 млн грн.

В реєстрі про видані кваліфікаційні сертифікати для здійснення технагляду інформація про наявність такого документа у ФОП Лещенко відсутня.

На запит «Наших грошей» про допуск ФОП Лещенко до технічного нагляду одразу трьох об’єктів у Шовковичному парку, КП «Парк культури і відпочинку» надало сертифікат головного інженера технічного нагляду КП «Слов’янське управління капітального будівництва» Сергія Копійко. У березні 2017 року його було затримано під час отримання хабара і зараз він перебуває під слідством. Але серед наданих комунальниками документів не було трудової угоди Лещенко та Копійко.

У телефонній розмові з журналістом «Наших грошей» директор КП «Парк культури і відпочинку» Олег Заікін запевнив, що відповідна трудова угода існує, а тому технічний нагляд робіт проводиться у відповідності до законодавства.

Таким чином, найманим працівником ФОП Лещенко є головний інженер КП «СУКБ», який затверджує усі будівництва комунальних об’єктів у місті.

Нагадаємо, що чоловіком Людмили Лещенко є Григорій Лещенко, який зараз обіймає посаду директора КП «Миколаєвське управління капітального будівництва» в сусідній із Слов’янськом Миколаївці. Раніше Григорій Лещенко був директором ліквідованого в 2009 році КП Слов’янської міськради «Слов’янське підрядне ремонтно-будівельне підприємство».

Наші гроші

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов