У Слов'янську стежать за "проблемними" сім'ями

Тільки протягом минулого місяця співробітники ювенальної превенції і представники місцевої влади провели чотири рейди по проблемним сім'ям, у результаті яких було складено 16 адміністративних протоколів за фактами домашнього насильства, відсутності належного догляду за дітьми та недотримання санітарних норм.

Сьогодні у Слов'янську та районі мешкають 55 сімей з категорії "складні життєві умови", в яких знаходяться 125 неповнолітніх (слово "виховуються" тут далеко не завжди доречно). Як показує досвід, найчастіше дорослі у таких "осередках суспільства" офіційно не працюють й ведуть аморальний спосіб життя, внаслідок чого їх діти виявляються надані самі собі.

Завданням співробітників поліції та працівників служби у справах дітей в таких випадках є постійний контроль за умовами проживання неповнолітніх в "проблемних" сім'ях, проведення з батьками профілактичної роботи та залучення їх до відповідальності.

У випадках систематичних порушень доводиться вилучати дітей й поміщати їх до спеціальних установ, а у виняткових випадках - ініціювати процедуру позбавлення батьківських прав.

Під час одного з вересневих рейдів правоохоронці відвідали 36-річну жительку Слов'янська, яка проживає з трьома дітьми в центрі міста. Незважаючи на присутність у будинку немовляти (віком менше року), обстановку ніяк не можна було назвати навіть задовільною: по кімнатах були розкидані речі, на кухні - брудні тарілки із залишками їжі. Тут же знаходилась 2-літрова пляшка пива, яку жінка придбала з ранку для власного вживання.

Під час бесіди з'ясувалось, що 11-річна дівчинка та 9-річний хлопчик через відсутність учнівського приладдя ще жодного разу не були в школі, хоча з початку вересня на той момент пройшло вже близько трьох тижнів.

Їхня мати тільки після візиту поліцейських вирішила "розщедритися": з "дитячих грошей", які вже звикла витрачати на свій розсуд, вона виділила необхідну суму для підготовки до занять старших дітей. Співробітники ювенальної превенції провели з жінкою профілактичну бесіду і склали відносно неї протокол за ст. 184 КУпАП "Невиконання батьками або особами що їх замінюють обов'язків по вихованню дітей". На "виправлення" їй було дано певний термін, по закінченню якого буде проведено чергову перевірку.

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов