Голова ОДА Жебрівський відвідав будівництво опорної школи у Слов'янську

Павло Жебрівський відвідав низку об'єктів у Слов'янську і Краматорську, які будуються або реконструюються коштом обласного бюджету.

Одним з таких об'єктів стала опорна школа у Слов'янську.

Як зазначалося раніше, опорну школу планують відкрити для школярів вже взимку. Наразі учні ЗОШ№ 13, яка стала опорною, навчаються у другу зміну у ЗОШ№ 17.

Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook розповів, з чим пов'язане затримання будівництва об'єкта, і що заважає активізувати роботу.

"Нарешті на опорну школу знайшли гарного виконавця: на об’єкті робота кипить, видно, що хлопці добре знають свою справу. Але! Проект, який замовляло місто, і який через систему ProZorro виграла проектувальна фірма з Харкова, - геть нікуди не годився, його довелося повністю коригувати. А готові зміни до проекту ця фірма не може внести вже понад півтора місяці. Відповідно, вона гальмує усі подальші процедури й зв’язує по руках і ногах будівельників", - зазначає Жебрівський.

Також голова ОДА Донецької області поскаржився на недоліки роботи програми "ProZorro".

"Знову виникають питання до системи ProZorro: це неправильно, коли фактично головним критерієм для визначення переможця є ціна. От на цьому проекті по Слов’янську можливо й зекономили тисяч 10, але по факту усе ця «економія» обертається потім шаленими втратами та збитками", - пише він на своїй сторінці.

Чи встигнуть закінчити ремонт школи до наступного року, і чи повернуться учні до своєї школи взимку, ми дізнаємося вже пзніше.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов