У Слов’янську добудову тротуару віддали ФОП, яка без пояснень не вклалася в термін робіт

Управління ЖКГ Слов’янська (Донецька обл.) 3 жовтня за неконкуретною процедурою уклало угоду з ФОП Лещенко Людмила Сергіївна на капітальний ремонт тротуару вартістю 1,70 млн грн.

Про це повідомляється в «Прозорро».

Замовлено ремонт тротуару правої сторони вулиці Свободи, загальна площа робіт складе майже 2,5 тис кв м. Раніше Управління ЖКГ двічі відміняло тендер через дискваліфікацію учасників, серед яких була і Лещенко.

Замовник не опублікував до договору кошторис матеріалів та вартості робіт, що не дозволяє порівняти ціни ремонту парка з ринковими цінами. Відомо, що роботи потрібно до 25 грудня закінчити, Лещенко надала трирічну гарантію.

В червні цього року Лещенко отримала підряд на ремонт протилежної – лівої частини вулиці Свободи. Згідно договору, закінчити роботи вона мала до 1 вересня, однак роботи не було закінчено. Тому було підписано додаткову угоду про їх продовження до 31 жовтня, але причини такого рішення опубліковані не були. Зараз роботи ремонту лівої частини тротуару тривають.

Наші гроші

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов