Відбулось засідання Ради з надання волонтерської та благодійної допомоги

06 жовтня 2017 року в приміщенні Слов’янської районної ради відбулось засідання Координаційної ради з надання волонтерської та благодійної допомоги під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Лариси Мєдвєдєвої. Також були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, волонтерські та благодійні організації, що є членами ради, а також громадські організації, які виявили бажання бути присутніми на засіданні.

Першим було розглянуто питання щодо внутрішньо переміщених осіб, а саме ситуацію з цього питання по району в цілому. За інформацією, що була надана заступником начальника УСЗН райдержадміністрації Вірою Мєдвєдєвою, на території Слов’янського району обліковано 41504 заяв від осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, до Єдиної інформаційної бази даних про взяття на облік внесено 25967 заяв, 12917 заяв перенесено до архіву.

Також при райдержадміністрації створено робочу групу з контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання\перебування.

В жовтні 2017 року 460 сімей отримають допомогу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

Для оформлення допомоги згідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», Закону України про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» в 2017 році звернулось 56 осіб.

Слов’янським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 9 місяців 2017 року інформаційними та консультаційними послугами охоплено 508 вимушено переміщених осіб, з них 17 – отримали послуги посередництва між клієнтами та організаціями – надавачами гуманітарної допомоги, 494 – отримали інформаційні, консультаційні послуги та були перенаправлені до пенсійного фонду, державного ощадного банку, управління соціального захисту населення.

Друге питання стосувалося ситуації в районі щодо дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Інформацію з цього питання надала в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Фоменко. Станом на 06.10.2017 року на обліку служби перебуває 26 дітей з 12 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Всі сім'ї є малозабезпеченими, незважаючи на те, що не всі мають відповідний статус та отримують державну допомогу в УСЗН. Існує потреба у продуктах харчування, одязі, предметах побуту, а також у будь-якій іншій допомозі. Питання надання допомоги може бути вирішене індивідуально, адресно, відповідно до потреб кожної окремої дитини. Соціальним супроводженням охоплено 1 дитячий будинок сімейного типу. Під соціальним супроводом у І кварталі 2017 року перебувала 1 сім’я опікуна, матеріали щодо якої були направлені для подальшої роботи до Черкаської об’єднаної територіальної громади.

Волонтерськими та благодійними організаціями було заслухано інформацію про проблемні питанння в районі щодо певного контингенту та визначено напрямки для подальшої роботи та координації дій.

Славянский район

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
66 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов