Рейд-обстеження умов утримання та виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах

23 листопада начальником служби у справах дітей Слов’янської міської ради Оленою Соколовою та спеціалістами служби відбувся міський профілактичний рейд-перевірка «Сім’я», «Діти вулиці».

У даному заході прийняв участь директор громадської організації «Перемога» Віталій Міліцин. Було здійснено рейд-обстеження умов утримання та виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території Слов’янської міської ради.

В ході проведення було обстежено 9 сімей, в яких виховується 28 дітей. Під час рейду спеціалісти провели профілактично-роз’яснювальні бесіди, про належне виконання батьками своїх обов’язків, складено 9 актів обстеження умов проживання, подаровано близько 25 продуктових наборів, кожна дитина отримала новий зимовий одяг, взуття та солодощі.

Слід зазначити, що умови проживання в таких сім’ях далекі від ідеальних. Служба у справах дітей закликає громадян бути відповідальними та приділяти більше уваги своїм дітям та їхнім потребам, а у випадку, якщо батьки не можуть знайти спільної мови зі своєю дитиною, потрібно звернутися до спеціалістів.

Слов'янська міська рада 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов