Слов’янські поліцейські підвищують рівень правових знань школярів

Поліцейські регулярно відвідують школи з лекціями на правову тематику. Цього разу правоохоронці завітали до учнів 5 класу ЗОШ № 1, де провели урок на тему відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень.

Як одне із направлень в роботі працівників ювенальної превенції це профілактика дитячої протиправної поведінки та попередження фактів травматизму.

До скоєння протиправних дій дитину "підштовхують" багато причин, одна з яких бере свій початок з порушення дисципліни. Здебільшого це починається в стінах школи.

Під час зустрічі дітям роз'яснили їх права і обов'язки, розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення правопорушень. Хлопці та дівчата ще раз почули про заходи щодо збереження особистого майна. Зокрема, співробітник ювенальної превенції рекомендувала їм не залишати без нагляду велосипеди, мобільні телефони, бути пильними і обережними на вулиці і в громадських місцях.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов