У Слов'янську відбудеться кар'єрний форум «ВмикON!» для тих, хто опинився на роздоріжжі

9 грудня в Слов’янську відбудеться надихаючий форум для молоді «ВмикON!».

Школярі та студенти дізнаються про сучасні тренди на ринку професій та познайомляться з бізнесменами, активістами та представниками держслужби, робота яких надихає.

На сьогоднішній день у Слов’янську є 11 навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, серед яких 5 – це технікуми та коледжі. Кількість молоді віком від 14 до 28 років складає 37 тис. осіб, що становить 26% від загальної кількості населення Слов’янська, Миколаївки та Святогірська.

Саме тому громадська ініціатива GoEast разом з платформою ініціатив «Zmisto» організовує кар’єрний форум для молоді «ВмикON!».

Захід організовано за підтримки Європейського фонду підтримки декомократії (The European Endowment for Democracy, EED).

Програма форуму складається з 3-х основних блоків:

І. Яка буває зайнятість? Як визначитись з професією? Бізнес, громадська діяльність чи держслужба? Які професійні тренди сьогодні існують?

ІІ. Визначення талантів (практика)Як обрати роботу своєї мрії? Як зрозуміти напрямок руху?Вправи, групові активності.

ІІІ. Надихаючі виступи тих, хто вже визначився і жодного разу про це не пожалкував.

Школярі старших класів, студенти ВНЗ, коледжів, училищ та технікумів дізнаються про те, як відповідально підійти до вибору професії і які інструменти в цьому допоможуть; які плюси та мінуси роботи в бізнесі/громадській сфері/на державній службі; те, як обрати професію своєї мрії. Що треба знати про співбесіду, як до неї підготуватись і які помилки найчастіше роблять молоді кандидати;історії молодих людей, які вже визначились із вибором професії і жодного разу (ну, майже) не пожалкували про це.

Чекаємо на вас 9 грудня з 11 до 18 в Центральній бібліотеці міста Слов’янська за адресою: Соборна площа, 2-А.Організатори: громадська ініціатива GoEast і платформа “Змісто”.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов