Вимушені канікули для дітей однієї зі шкіл Слов'янського району

В одній зі шкіл Миколаївської ОТГ керівництво вимушено було відправити дітей на вимушені канікули. В класах Рай-Олександрівської школи повністю відсутнє опалювання. 

Наразі в школі відбувається ремонт. Старі котли не працюють. Нові котли встановити можливості поки що не має, бо документи на них загублені. Зараз школу утеплюють.

Можливості займатися для дітей немає. Проте школярі старших класів продовжують ходити на заняття, адже їм зовсім скоро складати ЗНО.

Скільки відбуватиметься підключення опалення і скільки часу знадобиться для того, щоб діти змогли піти до школи в теплі класи, покищо невідомо.

Цим питанням зацікавилася Громадська організація "Стопкорупції Святогірськ".

За поясненням вони звернулися до голови Миколаївської Міської ради Олени Цикунової.

Батьки також схвильовані ситуацією. Адже діти не мають змоги навчатися вільно в школі.

Ті умові, які зараз є в школі, взагалі не сприяють здоровому навчанні. Незважаючи на все багато дітей продовжують займатися в холодних класах. В школі наразі тримається 8-9 градусів тепла.

В міській раді обіцяють до кінця тижня вирішити всі питання і відновити заняття. Чи вийде у них вкластися у строки і відновити навчання в школі, буде відомо пізніше.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов