• Головна
  • Спортсмени зі Слов'янська стали переможцями на Чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства
14:17, 10 грудня 2017 р.

В місті Харків проходив чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів зі Львова, Житомира, Києва, Дніпра, Харкова, Комсомольського (Харківська обл.). Донецьку область представляли спортсмени зі Слов'янська та Маріуполя.

В програмі двоборства першу сходинку у категорії «D» з результатом 1587 очок здобула команда дівчат у складі слов’янських спортсменок Анастасії Шльонкіної (ЗОШ № 1), Дар'ї Фіщенко (ЗОШ № 18), Анни Шевельової (ЗОШ № 8).

Бронзові медалі в цій категорії виборола команда дівчат у складі Валерії Бебешко (ЗОШ№ 8) та Анастасії Мартинової (ЗОШ №6) зі Слов’янська та спортсменки з Маріуполя Марії Андрейченко. Результат - 1472 очки.

В особистому заліку з двоборства бронзовими призерами чемпіонату стали:

- Марк Трухін - категорія «С», з результатом 590 очок (ЗОШ № 5),

- Анастасія Шльонкіна в категорії «D» з результатом 524 очки (ЗОШ №1)

- Вікторія Мартинова в категорії «Е» з результатом 543 очки (ЗОШ №6).

Спортсмени зі Слов'янська стали переможцями на Чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства, фото-1

Слов’янських спортсменів підготував Брежнєв Дмитро – тренер обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію