У Слов'янську пройшов Фестиваль поліцейської та юридичної освіти

Проведення профорієнтаційної роботи, якісного відбору кандидатів на службу у підрозділи Нацполіції України та їх фахової подальшої підготовки знаходиться на постійному контролі керівництва ДЮІ МВС України.

Ідейним організатором профорієнтаційних “Фестивалів поліцейської та юридичної освіти” є ректор Донецького юридичного інституту професор Віктор Бесчастний.

Цього тижня такий відбувся й у Слов'янську. Маріупольська профорієнтаційна група ДЮІ спільно з курсантами-першокурсниками та слухачами курсів первинної професійної підготовки зібрали у будинку культури "Залізничник" молодь міста. Організаторами зустрічі виступили ГУНП області та Слов'янський відділ поліції. Також активну участь у проведенні Фестивалю взяли курсанти ДЮІ, які є вихідцями зі Слов'янська - деякі з них ще рік тому були активними учасниками місцевої "Ліги майбутніх поліцейських".

Старшокласників зустрічала тематична виставка юридичного інституту. За допомогою презентації «Правоохоронна діяльність – складова національної безпеки» доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Сергій Пекарський розповідав підліткам про особливості професії правоохоронця та цивільного юриста.

У своєму виступі під назвою «Юридична освіта – пріоритет для кожного у житті» доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Володимира Буга відзначив особливості надання освітніх послуг на юридичному факультеті інституту та розповів про можливість отримання ступеня магістра права, навчання в ад’юнктурі тощо.

Курсанти-першокурсники Анатолій Дзедзицький, Олександра Полях, Катерина Гузікова та Влада Удовенко розповіли про свою діяльність, участь в культурно-масових та спортивних заходах у різних куточках Донеччини.

Від Слов'янського відділу поліції у заході взяли участь представники ювенальної превенції Олексій Акопов та Вікторія Гаркач, а також співробітник кадрового підрозділу - Віра Ткаченко. Вони розповідали про роботу свого підрозділу та відповіли на всі питання щодо служби у системі МВС.

Учасники Слов'янської ланки "Ліги майбутніх поліцейських" підготували творчий виступ. Виконання ними танцю на сучасні молодіжні мотиви не залишили байдужими нікого.

На завершення відбулось вручення іміджевої продукції учбового закладу та загальне фотографування.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов