Слов'янськ придбає ще один дитячий будинок сімейного типу

Під час позачергової сесії Слов'янської міської ради депутатами було підтримане придбання до комунальної власності об'єкту нерухомого майна житлового будинку.

До міської служби у справах дітей звернулася сім'я переселенців, які мають на меті створити Будинок сімейного типу. Вони мають прийомну дитину і готові допомагати виховувати інших дітей.

Ними був підібраний будинок, який і було запропоновано придбати. Всі документи були зібрані і відправлені на узгодження до обласної комісії. Після того, як комісія провела обстеження і перевірку, вибір був узгоджений.

Будинок, який придбає місто, буде належати міській раді. А сім'я буде проживати там до тих пір, поки матиме змогу займатися вихованням дітей-сиріт. У випадку, якщо сім'я надалі не зможе виконувати те, для чого будівля була придбана, туди поселять іншу сім'ю яка буде готова займатися Дитячим будинком сімейного типу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов