У Слов'янську відбулось свято на базі «Техно-майстерні Святого Миколая»

За традицією, що започаткувала директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Надія Володимирівна Оксенчук, в області напередодні свята розпочинають свою роботу майстерні Святого Миколая.

Одна з таких майстерень у рамках благодійної акції, присвяченої Дню Святого Миколая, працює на базі Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва. Протягом місяця у роботі «Техно-майстерні Святого Миколая» взяли участь близько 350 дітей та дорослих, які виготовляли новорічні сувеніри. Це учні зі шкіл м.Слов’янська та району. Частину цих подарунків до свята Миколая вже отримали діти зі Львова.

15 грудня 2017 року педагогічні працівники та вихованці Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва, що знаходиться у Слов'янську, запросили на гостини до «Техно-майстерні Святого Миколая» всіх охочих.

Свято відвідали почесні гості: директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Оксенчук Надія Володимирівна, в.о. начальника відділу національного виховання та європейської інтеграції Ремпель Тетяна Вікторівна, військовослужбовці частини 3035.

Вихованці ДОЦТТДЮ читали вірші, весело співали пісні та активно брали участь упродовж свята, яке супроводжувалося показом презентації про Святого Миколая.

Свято Миколая одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Очікують дива не тільки діти, але й дорослі, навіть якщо вони зовні серйозні. Гості свята отримали подарунки, виготовлені власноруч вихованцями Центру.

Гостини завершилися майстер-класами з виготовлення новорічних ялиночок та розфарбуванням керамічних іграшок, виготовлених заздалегідь вихованцями ДОЦТТДЮ.

Усі присутні отримали велике задоволення від свята. На завершення свята всі діти одержали солодкі подарунки від Святого Миколая.

ДОЦТТДЮ

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов