У Слов'янську виявили акти вандалізму на спортивних майданчиках

14 грудня спеціалістами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради було здійснено планове обстеження та інвентаризація спортивних майданчиків з тренажерним обладнання та футбольних полів зі штучним покриттям, на предмет цілісності та функціональної спроможності.

В процесі обстеження, були виявлені акти вандалізму, а саме відсутність елементів тренажерних майданчиків (гумові ручки) за адресами:

- вул. Торська, 55 (ЗОШ № 8);

- вул. Торгова, 44;

- вул. Батюка, 17 (гуртожиток ДДПУ);

- вул. Підгорна, 56;

- вул. Добровольського, 1 (педагогічний ліцей);

- вул. Центральна (територія скверу «Мрія»).

Закликаємо громадян не руйнувати та шкодити спортивні майданчики, використовувати їх виключно для занять фізичною культурою та спортом!

Нагадаємо, що в цьому році в Слов’янську було встановлено 12 майданчиків з тренажерним обладнанням та 3 футбольних майданчики зі штучним покриттям.

Відділ молоді і спорту
Слов'янської міської ради

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов