• Головна
  • Вони прославляють Слов'янськ по всьому світу: місцевим спортсменам вручили подяки
13:23, 26 грудня 2017 р.

Слов'янськ пишається перемогами та вдалими виступами місцевих спортсменів на змаганнях. Сьогодні у Слов'янській міській раді начальник відділу молоді та спорту Олександр Міщенко та міський голова Вадим Лях зустрілися зі спортивною молоддю.

З 30 листопада по 3 грудня в м. Мінськ проходили Міжнародні ігри бойових мистецтв, у яких взяли участь більше 70 країн світу. У складі збірної України виступали 9 спортсменів, у тому числі, вихованець клубу "Тріада" Владислав Шульга, який у своїй ваговій категорії виборов срібну медаль.

Також з 7 по 10 грудня в м. Дрезден проходив Чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв, де брали участь представники 15-х країн світу. У складі збірної України виступила Божена Мальцева, вихованка бійцівського клубу "Тріада", яка стала бронзовою призеркою змагань.

З 1 по 3 грудня в місті Ужгород проходив відкритий Чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу. У складі збірної України виступили 4 спортсмени бійцівського клубу "Тріада". Усі вони стали призерами змагань. Золото виборов Кутелія Денис, срібними призерами стали Богович Сергій, Олексійцев Володимир та Школьний Данило.

Усі ці перемоги створюють великий імідж місту Слов'янську та усій Україні серед країн світу.

За успішні виступи спортсменам були вручені подяки Слов'янської міської ради. Особливу подяку висловили тренерам Безуглому Андрію та Евдолюк Сергію.

Вони прославляють Слов'янськ по всьому світу: місцевим спортсменам вручили подяки, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію