Перед новорічними святами поліцейські відвідали "проблемні" сім'ї міста та району

Метою рейдів була перевірка умов проживання дітей у підоблікових сім'ях та профілактична робота із батьками, що мають схильність до невиконання своїх обов'язків.

Сьогодні у Слов'янську та районі проживає 42 сім'ї із дітьми з категорії "складні життєві обставини". Кожна з низ потрапила під нагляд поліції та представників місцевої влади за різних причин: антисоціальний образ життя, домашнє насильство, відсутність умов для нормального розвитку дітей та інші. Як нескладно здогадатись, майже щоразу причиною невиконання дорослими свої батьківських обов'язків стає їх надмірна любов до алкоголю.

Із ціллю попередити надзвичайні події за участю дітей співробітники ювенальної превенції Слов'янської поліції організували серію рейдів, у яких також взяли участь представники міської та районної служб по справах дітей.

При відвідуванні сімей СЖО правоохоронці перевіряли, як підтримуються санітарні умови житла, чи не перебувають дорослі члени сім'ї у нетверезому стані, проводили бесіди із дітьми. Під час візиту до родини з Райгородка, в якій раніше траплялись факти сімейного насильства, поліцейські переконались, що 48-річний батько двох дітей вже зробив належні висновки і більше не дозволяє собі "розпускати руки".

У Слов'янську було перевірено ряд батьків, які раніше зловживали спиртним та доводили своє житло до умов антисанітарії (у деяких з них правоохоронцям навіть прийшлось тимчасово вилучати дітей). Нові візити до цих родин показали, що дорослі вже сповна виправили ситуацію й привели своє життя до ладу. Тепер їх діти зможуть повернутись з центру соціальної реабілітації та зустріти Новий рік у нормальній домашній обстановці.

У кожній родині співробітники поліції та служби по справах дітей провели профілактичну роботу, розповідаючи про недопустимість зловживання алкоголем, куріння у ліжках (що нерідко стає причиною трагедії), користуванні самодільними та несправними обігрівачами. Діти отримали поради, як вести себе у випадках домашнього насильства та інших надзвичайних випадках. Їм було роздано візитні картки із номером телефону інспектора ювенальної превенції, за яким у будь-який час доби можна звернутись за допомогою.

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов