За січень у Слов'янську перевірили більше 100 організацій, об'єктів торгівлі та сфери послуг

Інспекція міської ради з благоустрою м.Слов'янська з залученням інспекторів Управління патрульної поліції протягом січня здійснювала планові та позапланові рейди-перевірки з питання додержання юридичними та фізичними особами Правил благоустрою території Слов'янської міської ради.

Протягом звітного періоду Інспекцією з благоустрою було здійснено перевірки більш ніж ста об'єктів торгівлі та сфери послуг, організацій, установ, в результаті чого, виявлено і зафіксовано 93 порушень Правил благоустрою території Слов'янської міської ради. Порушникам складено 79 приписів “Про усунення порушень благоустрою міста” та 14 адміністративних протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за:

- несвоєчасне очищення від льоду і снігу підходів, сходів, пандусів, тротуарів, прилеглої території торговельних об'єктів, об'єктів сфери послуг, підприємств, установ міста;

- відсутність у суб'єктів господарювання договорів на вивіз та знешкодження побутових відходів.

Нагадуємо, що порушення в сфері благоустрою тягнуть за собою відповідальність за ст.152 КУпАП у вигляді накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 - 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 - 1700 грн.).

Слов'янська міська рада 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
320 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов