Курсанти навчальних закладів МВС розповіли школярам Слов'янська про те, як стати поліцейським

Уході профорієнтаційного заходу підлітки познайомилися з роботою правоохоронців, змогли задати їм будь-які питаннятаотримати інформацію проможливість отримання "поліцейського" фаху.

У Слов'янському відділі поліції пройшла екскурсія для дітей з різних навчальних закладів міста. У проведенні заходів працівники сектору кадрового забезпечення допомагали курсанти першого курсу Донецького юридичного інституту Катерина Гузікова і Олександра Полях, а також учасники "Ліги майбутніх поліцейських".

Випускники змогли отримати відповіді на всі свої питання, ознайомитися з інформацією про умови вступу та навчання у вищих навчальних закладах системи Міністерства внутрішніх справ України.

Кожен з присутніх дізнався багато нового про роботу поліцейських, зміг приміряти їх екіпіровку і потримати в руках зброю, з яким правоохоронці щодня несуть службу.

В кінці зустрічі відразу кілька школярів попросили записати їх в число майбутніх абітурієнтів різних навчальних закладів МВС України. Надалі співробітники Слов'янської поліції будуть консультувати їх з усіх необхідних питань, а також надавати практичну допомогу під час вступу.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про правила вступу до юридичних вишів України юні мешканці міста можуть звернутись до Слов'янського відділу поліції(м. Слов'янськ, вул. Університетська, 30). Також відповідні інформаційні матеріали розміщуються правоохоронцями та лігівцями у місцях масового перебування громадян.

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
83 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов