У Центральній бібліотеці проходить презентація впровадження Бюджету участі у Слов'янську

Сьогодні у Слов'янську за участі членів громадських організацій, депутатів, членів міськради, волонтерів, членів координаційної ради з питань реалізації міської програми "Бюджет участі міста Слов'янська" та інших активних мешканців проходить презентація впровадження Бюджету участі у місті Слов'янську.

Нагадаємо, у Слов'янську програма була представлена ще у минулому році. Відтоді Бюджет участі був підтриманий депутатами міської ради. Поки на реалізацію проекту було виділено 500 тисяч гривень, сума має збільшуватись з кожним роком.

Презентацію очолила координатор проекту Київський діалог у Слов'янську Ольга Алтуніна. Поважними спікерами та гостями заходу стали Євген Вілінський - перший заступник голови Донецької облдержадміністрації, Вадим Лях - Слов'янський міський голова, Юлія Федорова - координаторка громадського бюджету у місті Білгород-Дністровському Одеської області, а також Евгенія Поремчук - експерт з E-врядування Internetional Republican Institute.

У ході спілкування були визначені основні напрямки написання проектів. Також сьогодні з'ясували основні помилки при роботі з Бюджетом участі. 

Головним критерієм відбору проекту має стати його широкий доступ - каже Євген Вілінський. Проекти не мають бути направлені на вирішення локальних питань. Також Бюджет участі - це не латання дір у бюджеті, а ініціатива громадян. Сьогодні чітко озвучили, що бізнес не має ніякого відношення до Бюджету участі.

Багато питань у присутніх викликала тема прозорості голосування. Згідно програми у голосуванні зможуть приймати участь тільки мешканці міста віком від 16 років. Проголосувати усі біжіючі змогуть або за допомогою анкети, або на електронній платформі, яка має бути створена найближчим часом. Яким чином людина зможе пройти реєстрацію на вищезгаданій платформі, ще вирішується. Система буде "відкидати" повтори та слідкувати за прозорістю голосування.

З труднощами також можна стикнутись на етапі створення проекту та його оцінці, тому найближчим часом УЖКГ Слов'янська має створити прайс найпопулярніших проектів (дитячі майданчики, озеленіння та ін.).

Дискусія ще продовжується. Попереду - заповнення проектної заявки та обговорення цікавих питань.

Також усі присутні сьогодні можуть взяти участь у анонімному голосуванні та вибрати майбутній логотип Бюджету участі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
119 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов