Суд поверне Краматорській міській раді незаконно зайняту ділянку землі

Апеляційний суд підтримав позовні вимоги прокуратури щодо повернення громаді майже 90 га незаконно зайнятої землі.

Апеляційний суд Донецької області підтримав обґрунтовану позицію Краматорської місцевої прокуратури та залишив без змін рішення Краматорського міського суду від 26 жовтня 2017 року щодо розірвання незаконного договору оренди земельної ділянки.

Нагадаємо, у липні 2016 року Краматорською міською радою всупереч містобудівній документації передано в оренду фермерустроком на 7 років земельну ділянку площею 88 га і вартістю 2,3 млн грн, яка належить до фонду земель, призначених для розміщення житлових будівель і комунальних об’єктів.

За фактом грубого порушення органами місцевого самоврядування вимог Земельного кодексу України та з метою захисту інтересів держави прокуратура звернулась до суду, який підтримав її законні вимоги. Однак голова фермерського господарства подав на вказане рішення апеляційну скаргу.

На даний час рішення суду щодо задоволення позову про розірвання вказаного договору та повернення землі громаді до Краматорської міської ради, яка його уклала, та до Слов’янської міської ради, яка здійснила його реєстрацію, набрало законної сили.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов