Деякі Словʼянські школи закривають на карантин

На сайті відділу освіти Словʼянської міської ради був оприлюднений наказ про призупинення освітнього процесу в закладах середньої освіти в деяких школах у звʼязку з погіршенням епідситуації.

Таким чином, у ЗОШ №1 та №15 в яких рівень захворюваності дітей складає 22% та 17% відповідно, буде призупинений освітній процес з метою подальшого попередження розповсюдження ГРВІ та грипу серед населення Словʼянська.

Також у наказі є звернення до директорів шкіл та завідуючих дошкільними навчальними закладами про проведення щоденного моніторингу відвідування дітьми, та при відсутності 15-20% учнів — негайно вводити обмежувальні заходи. Також їм наказують забезпечити посилений протиепідемічний режим, особисто контролювати показники повітряно-температурного режиму, забезпечити виконання навчальних програм за рахунок ущільнення матеріалу.

Повний текст наказу можна переглянути за посиланням.

12 очень хорошо
Автор
12
(1 оценка)
Актуальность
12
(1 оценка)
Изложение
12
(1 оценка)
895 просмотров в июле
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов