У Слов'янську запрошують на Афілійований mini-EdCamp "Готуємо вчительство Нової української школи"

Афілійований mini-Ed Camp Sloviansk спрямований на вироблення у вищій школі механізмів імплементації нового Закону «Про освіту» відповідно до реформаційних освітніх процесів, які вимагають формування високопрофесійного, компетентного вчителя нової генерації, здатного змінювати сенс і характер освітнього середовища щодо європейських стандартів.

До участі запрошують небайдужих до майбутнього, мотивованих до освітніх інновацій викладачів і викладачок педагогічних вишів України, учителів та вчительок, готових до співпраці з вищими навчальними закладами, майбутніх педагогів, які прагнуть стати агентами і агентками змін у Новій українській школі.

Захід відбудеться у форматі mini-EdCamp. Це означає, що кожен з учасників вільно обиратиме, до якої саме спільної роботи він/вона хоче приєднатися, а також кожен може виступити спікером із цікавого йому питання.

Зареєструватися можна ТУТ.

Форма реєстрації буде відкрита до 22:00 12 квітня 2018 р.

Після цього протягом тижня, до 20 квітня 2018 р., організатори будуть проводити телефонні інтерв'ю та запрошувати до участі.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов