У Слов'янську визначили перших переможців одного з етапів військово-патріотичної гри

У спорткомплексі «Локомотив» відбулися змагання першого(міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») з конкурсу «Впоряд».

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл»(«Джура») виникла у 2003 році. Включає в себе різноманітні види змагань, такі як: «Рятівник», «Відун», «Ватра», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Добре діло», «Впоряд», «Таборування», «Лава на лаву», «Перетягування линви».

Гра спрямована на виховання справжнього патріота держави, відродження традицій нащадків, історичних міст та діячів в минулому та теперішньому часу.

Конкурс «Впоряд» - це демонстрація муштрових хватів. Цей вид змагань складається з основної та творчої частини. Основна частина складається з елементів такі як: вихід на місце шикування, звіт ройового судді, повороти, розмикання та змикання ладу, перешикування з однієї лави та дві лави і навпаки, проходження урочистим кроком, крок на місці, проходження з виконанням ладової пісні.

Творча частина має в собі демонстрацію муштрових хватів, які не передбачені в основній частині впоряду. Також у творчій частині може використовуватись музичний супровід, барабани, автомати, шаблі, списи та багато чого іншого.

На базі спорткомплексу «Локомотив» пройшли змагання з виду «Впоряд» першого(міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Команди змагалися у двох вікових групах:

Молоді козаки – школярі старших класів віком 14-16 років;

Джури козацькі – школярі середніх класів віком 10-13 років.

Переможці змагань в особистій першості:

Старша вікова група:

I місце –ЗОШ №13 (керівник: Бондаренко С.К.);

II місце – ЗОШ №17 (керівник: Скрипниченко О.О.);

III місце –ЗОШ №7 (керівник: Бойко Т.В.).

Середня вікова група:

I місце – ЗОШ №5 (керівник: Новосельцева М.О., Бочаров С.О.);

II місце –ЗОШ №20 (керівник: Шевченко А.О.);

III місце –ЗОШ №1 (керівник: Ганжа В.Л.).

Дякуємо всім хто взяв активну участь та вітаємо переможців змагань!

Фото: Альона Капніна

Маргарита Матвієнко

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов