Літературна тертулія у Слов'янській бібліотеці

Традиційним стало проведення літературної тертулії у Слов'янську. До Всесвітнього дня книги та авторського права в Центральній бібліотеці міста пройшла творча зустріч справжніх поціновувачів літератури.

За круглим столом для того, щоб обговорити свої вподобання і потреби суспільства в читанні, зібралися викладачі і студенти Донбаського державного педагогічного університету, бібліотекарі, школярі, представники військової частини 3035. На заході був присутній і директор популярної у Слов'янську "Книгарні Є". Почесною гостею заходу стала доктор педагогічних наук, професорка Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка Олена Семеног.

Під час дружньої бесіди обговорювали вподобання слов'янських читачів. Піднімали і питання того, як заохотити дітей до читання. Обговорювали програму літератури для школярів, її плюси і недоліки.

В кінці зустрічі були запропоновані твори, які порадили присутні. Всі вони різноманітні і не схожі. 

Але головним закликом зустрічі виявилося те, що читати необхідно ті книги, які приносять задоволення для душі. 

Список рекомендованої літератури і самі книги можна запитати в бібліотеці.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов